ایران تبلیغ طراحی برنامه آیفون عینک های ورزشی

برای برقرای تماس با شماره تلفن 44862067 ارتباط برقرار نمایید

ایران تبلیغ، آماده دریافت سفارشات طراحی سایت

ایران تبلیغ، آماده خلق نرم افزار موبایل مورد نیاز شما

برای آشنایی بیشتر با توانایی های همکاران و مجموعه ایران تبلیغ با شماره تماس طراحی سایت ارتباط برقرار نمایید

ایمیل ایران تبلیغ


شما در حال حاضر در صفحه طراحی برنامه آیفون عینک های ورزشی می باشید.ایران تبلیغ آمادگی دارد تا طراحی برنامه آیفون عینک های ورزشی مورد نیاز شما را فراهم نماید.برخی از ویژگی های سایت و نرم افزار موبایل : طراحی برنامه آیفون عینک های ورزشی
عنوانشرح
تغییر اطلاعات طراحی برنامه آیفون عینک های ورزشی حتی پس از انتشار موبایل کاتالوگ خود، شما می‌توانید هر زمان که خواستید اطلاعات قابل به روزرسانی خود را آپدیت کنید تا مشتریانتان آخرین اطلاعات شما را در اختیار داشته باشند
امار سایتآمار بازدید روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه
اطلاعات کارکنان و چارت سازمانیامکان نمایش چارت سازمانی شرکت در وب سایت،در اکثریت موارد نیاز به این امکان نیست،چراکه این  امکان زمانی لازم است که کافرما اصرار داشته باشد اطلاعات کارکنان توسط گرافیست مجزا و به شکلی خاص طراحی شود.در غیر این صورت شما با داشتن تصویری از چارت خود می توانید بدون انتخاب این امکان و  با  سیستم مدیریت محتوای سایت براحتی آن را در صفحه ای دلخواه  تعبیه نمایید.
ربات تلگرامبا استفاده از این قابلیت می توانید تعیین کنید که اخبار یا مقالاتی را که داخل سایت قرار می دهید به صورت خودکار توسط رباتی که برای شما ساخته می شود همان لحظه به کانال تلگرام شما ارسال شود،این ربات همچنین می تواند جهت هر فرمان دلخواهی توسعه داده شود که بسته به نوع عملیات هزینه اضافی خواهد داشت. ربات از طریق Webhook برنامه نویسی می شود و عملکرد آن لحظه ای و بدون هیچ اختلالی خواهد بود.
تحویل QRCode محصول طراحی برنامه آیفون عینک های ورزشی یکی از روش‌های پخش محصولات موبایل استفاده از کدهای ْQRCode است که در صورت نیاز می‌تواند کد QRCode منحصر به فرد محصول شما در اختیارتان قرار گیرد.
انتقال و گسترش سریع طراحی برنامه آیفون عینک های ورزشی به دلیل سهولت نصب و گسترش نرم‌افزارهای موبایل، می‌توانید به راحتی و سهولت آن را از طرق مختلف پخش نمایید.
به روز کردن اطلاعات طراحی برنامه آیفون عینک های ورزشی در صورتیکه بخواهید می‌توانید در هر لحظه آخرین اطلاعات داخل نرم‌افزارتان را تغییر دهید و در تمامی گوشی‌ها این تغییرات اعمال می‌شوند.
خبرنامهنمایش خبرنامه طراحی برنامه آیفون عینک های ورزشی
ارتباط دائمی با مخاطبین طراحی برنامه آیفون عینک های ورزشی اطلاع رسانی لحظه ای
ویجت های مختلف طراحی برنامه آیفون عینک های ورزشی ویجت‌های مختلف از قبیل آب و هوا و ...
منو های تصویری و مگا منوکلیه منو ها قابلیت مدیریت دارند به این منظور که شما امکان حذف ، اضافه و ویرایش منو ها را خواهید داشت.
مدیریت و نمایش آگهیقابلیت جدیدی، که مشتریان می توانند تبلیغ در سایت طراحی برنامه آیفون عینک های ورزشی داشته باشند
فرم ساز طراحی برنامه آیفون عینک های ورزشیابزار مدیریت طراحی فرم های کاملا داینامیک با قابلیت های فراوان - Form Builder
گالری تصاویر طراحی برنامه آیفون عینک های ورزشی گالری تصاویر جهت برقراری ارتباط بصری با مخاطبین
مدیریت بنر ها(Slide Show)امکان مدیریت بنر های صفحه نخست طراحی برنامه آیفون عینک های ورزشی با درج تعداد نامحدود و امکان اتصال به صفحات دلخواه
مدیریت منو هاامکان مدیریت منوها و درج منو و شاخه بندی  انها به تعداد نامحدود با امکان اتصال به صفحات دلخواه
اطلاعات همایش‌ها طراحی برنامه آیفون عینک های ورزشی نمایش اطلاعات همایش‌های در حال برگزاری و برگزار شده


در صورتی که در رابطه با طراحی برنامه آیفون عینک های ورزشی سوال یا درخواستی دارید می توانید با شماره تلفن های تماس حاصل فرمایید و یا به فرم تماس با ما مراجعه نمایید.


لطفا نظرات خود را در رابطه با "طراحی برنامه آیفون" اعلام نمایید.
مطالب پیشنهادی:

نرم افزار آیفون ابزارهای عینکطراحی اپلیکیشن تنگستنسفارش سایت LED چراغ پارکینگسایت علائم تجاریطراحی برنامه آیفون مواد مانع نفوذ صداطراحی سایت باریتسایت علوم پزشکیطراحی سایت فروشگاهی میله فلزی تو پرطراحی برنامه اندروید تجهیزات زیبایی موسایت ساز اورژانس و درمانگاهطراحی سایت فروشگاهی صندلی کارمندیطراحی سایت فروشگاهی میز مدرسه